O NAS

 

Dodatkowe uprawnienia czy wiedza, zawsze  niosą ze sobą zwiększenie szans na rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kursy i szkolenia pozwalające  zdobyć umiejętności i uprawnienia dają często  możliwości awansu w obecnym miejscu pracy czy też zdobycie lepszego stanowiska w innej firmie.

W trakcie prowadzonych kursów, nasi wykładowcy z pełną dbałością, przekazują całą posiadaną wiedzę nie tylko teoretyczną ale i praktyczną. Oferujemy Kursantom szkolenia 6-7  dni w tygodniu (poniedziałek-niedziela) w godzinach 9:00-18:00. Jest to  udogodnienie dla wszystkich tych, którzy pracują w systemach zmianowych.

Grupa RCS stawia na rozwój.   Połączyliśmy więc  doświadczenie techniczne i wiedzę praktyczną  RCS  z kompetencjami kadry szkoleniowej  „Proximusa” która od lat z powodzeniem tworzyła zgrany zespół szkoleniowy. Tak powstało Centrum kompetencyjne Grupy RCS – Proximus sp. z o.o.

Współpraca ta zaowocowała ciekawą ofertą szkoleń z którą wychodzimy naprzeciw potrzebom firm i klientów indywidualnych.  Ofertę tą będziemy systematycznie poszerzać .

 

Zapraszamy do współpracy!