Centrum Kompetencyjne Proximus, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wyjeżdżających za granicę, organizuje internetowe  kursy na wózki widłowe z obsługą butli gazowej w trybie e-learning. 

Obecne przepisy prawne jak i trendy pozwalają na  zdobycie (tak jak przy prawie jazdy) uprawnień na kurs wózka widłowego  przy wsparciu technologii informatycznych.

Zgodnie z programem UDT, kurs na wózki widłowe obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Część teoretyczną można zrealizować np. w domu – wystarczy dostęp do internetu i przeglądarka na dowolnym przystosowanym do tego urządzeniu (telefon, tablet czy laptop).

Mogą Państwo otrzymać dostęp do elektronicznego kursu –  materiałów dydaktycznych, które pozwolą na zapoznanie się z pełną wiedzą wymaganą do zdania egzaminu z części teoretycznej w zakresie określonym przez UDT.

Mając zdany egzamin teoretyczny i niezbędne zaświadczenie lekarskie  kursant może przystąpić do szkolenia praktycznego już na wózkach widłowych.

Czas trwania części praktycznej
NIE  JEST  U  NAS  LIMITOWANY!

Nie ograniczamy jak inne firmy czasu szkolenia praktycznego.  Kursant jeździ tak długo, aż w wystarczającym stopniu opanuje całość materiału. Ma szansę poświęcić jazdom kilka dni, może  też  nieodpłatnie pojeździć dodatkowo w okresie późniejszym np. przed rozpoczęciem pracy.
Praktyki takie w innych  firmach nie występują… 

TO TY SAM decydujesz ile czasu chcesz poświęcić na doskonalenie techniki jazdy!!

Uprawnienia które otrzymają Państwo kończąc nasz kurs, obejmują wózki jezdniowe z dowolnym napędem i bez ograniczeń wysokości podnoszenia oraz udźwigu,- należące do kategorii II WJO.

Kursant po pomyślnym ukończeniu szkolenia otrzymuje  Zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych. Zdobyte u nas uprawnienia zawierają też kategorię niższą – czyli IIIWJO (unoszące).

Dla grup powyżej 3 osób stosujemy preferencyjne zniżki.

Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji, kurs wózka widłowego możemy organizować dla mieszkańców miast – Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Zabrze, Świętochłowice i okolicznych.

Przygotowujemy też do egzaminów przeprowadzanych przez UDT.  Informacje na ten temat – kliknij tu.

Zapraszamy do naszego ośrodka w Rudzie Śląskiej.

Centrum  Kompetencyjne  Grupy  RCS  –  Proximus
ul. Wolności 92
41-701 Ruda Śląska

Kursy na wózki widłowe – elearning, e-kurs.

kurs wózka widłowego elektroniczny